Produktai

Savo asortimente siūlome tik laiko patikrintus ir įvairių šalių kariuomenių išbandytus bei naudojamus produktus. Jau artimiausiu metu tokių produktų pasiūla bus ženkliai platesnė.E.A.R. Inc. yra JAV kompanija, įkurta prieš 40 metų. Įkūrėjas Garry G. Gordon pagal specialybę yra audiologas. Kompanija buvo įkurta, nes iš federalinės valdžios buvo poreikis sukurti normas ir standartus garsui apibūdinti, o vėliau konsultuoti didžiausias JAV įmones (IBM, Beech Aircraft, U.S. Mint ir t.t.), kaip tuos standartus atitikti. Netrukus buvo pradėti kurti ir įvairiausi garso matavimo prietaisai, garso matavimo kambariai, klausos apsaugos sistemos. Lūžis klausos apsaugoje įvyko prie komandos prisijungus Sydney Gurshkov, kuris dirbo chemiku didžiausioje silikonų gamybos kompanijoje JAV Insta Mold Products Inc. Sujungus du talentus, garso analizės ir silikonų gamybos, buvo sukurti pirmi rinkoje unikalūs klausos apsaugos produktai, kuriais šiandien naudojasi įvairiausių specialybių profesionalai - audiologai, gamybos pramonė, gydytojai, sportininkai, muzikantai, media specialistai, ir be abejo karinės bei vidaus apsaugos pajėgos.

Siūlomi produktai →

2004 metais įkurta kompanija netruko užkariauti prožektorių rinką siūlydama kokybiškus, inovatyvius, bei optimalia kaina pagrįstus produktus. Sau tinkamiausią prožektorių išsirinks tiek eilinis vartotojas, tiek didesnių poreikių medžiotojas, žvejys ar išvykų entuziastas, ir net specializuotos įrangos vartotojas iš kariuomenės, policijos ar gaisrinės. Nitecore asortimente net apie 100 skirtingų modelių.

Siūlomi produktai →

Šestan-Busch - tai 25 metų patirtį šalmų gamyboje turinti įmonė, eksportuojanti savo šalmus į daugiau nei 40 valstybių visame pasaulyje. Kompanija garsėja savo lankstumu ir sugebėjimu išpildyti bet kurios valstybės keliamus reikalavimus šalmams. Kiekvienas užsakymas ir šalmas yra individualus - forma, atsparumas, svoris, pagalvėlių ir tvirtinimo sistemos, priedai - viskas pagaminama pagal individualius užsakovo poreikius.

Siūlomi produktai →

Kontaktai

Army Supply, UAB
Įm. kodas 303082094
PVM kodas: LT100009310715
Islandijos g. 4-1, LT-01401 Vilnius, Lietuva
Mob. +370-656-77882

E-mail: info@armysupply.lt